Jana, 43 let
1 měsíc koučinku

Pěkný den, Pavli, kdybych měla shrnout svůj dojem z měsíční spolupráce, nazvu ho jedním slovem "SKVĚLÉ". Ať už jde o přístup z Vaší strany, vysokou míru motivace či dosažené výsledky. Veškeré složitosti výživových procesů jednoduše podané klientovi tak, aby to pochopil a přijal za své :) To vše podporováno knihou Jídlotopis, dělá z této kombinace naprosto úžasného průvodce veškerými úskalími současné výživy. V mém případě nejvíce oceňuji "kontrolu", která zaručí, abych se nevracela ve svých stravovacích návycích zpět. Protože v tomhle, jsem byla opravdu velký lajdák :) V neposlední řadě bych Vám ještě jednou ráda za vše poděkovala a s klidným svědomím mohu doporučit jak Váš koučink, tak i Jídlotopis s jeho jednoduchými a chutnými recepty.

Katka, 41 let
2 měsíce koučinku

Na Pavlu jsem narazila náhodou na Facebooku přes moji známou Andrejku. Okamžitě me zaujala jednoduchá strava, vhodná i pro deti a celou rodinu. Zároveň jsem řešila časté zdravotní problémy a také si nebyla jistá se správným složením me stravy. Mám totiž intoleranci na bílkovinu kravského mléka plus kromě ryb nekonzumuji maso. Zdálo se mi, ze mám málo energie a tak jsem premyslela, co mi ve stravě chybí. Oslovila jsem tedy Pavlu, která me velmi jednoduchým způsobem naučila, jak správně jist a vyzivit svoje telo. Mělo to ve finále pozitivní účinek i na redukci hmotnosti. Kniha Jidlotopis obsahuje velmi jednoduché, chutné a rychle recepty, které chutnají cele rodině. Děkuji Pavlo!

Jitka, 38 let
2 měsíce koučinku

K Pavle jsem se dostala přes mou osobní trenérku, která mi ji doporučila s tím, že s ní mají její klientky velmi dobré výsledky a osobně si její koučink vyzkoušela. Spolupráce trvala 2 měsíce. Překvapilo mě, jak moc může být příprava jídla jednoduchá, bez dlouhého vyvařování ze základních surovin, z České produkce. Dříve jsem si neuměla představit den bez pečiva, dnes mi stačí 2 x do týdne a cítím se fajn. Dala mi tipy na vynikající recepty, které chutnají i rodině. I 4 měsíce po ukončení spolupráce se držím jejich zásad a tím i mé vysněné váhy. Vřele doporučuji!

Pavel, 30 let
3 měsíce koučinku

Dostal jsem doporučení, po dobré zkušenosti moji mamky s Pavlou s ubíráním váhy. Já naopak potreboval pribrat nekolik kil. Základem bylo zbavit se špatnych stravovacích návyku, tedy hlavne jídel z polotovaru, bílého pečiva, slazenych a dalších nezdravych potravin a nahradit je kvalitou. Vše probíhalo postupne a s pripomínkami a doporučeními od Pavly slo vše v pohode. Za tri mesíce jsem na tom byl o 10kg lepe, než na začátku. Moc dekuji.

Pavel, 30 let
3 měsíce koučinku

Dostal jsem doporučení, po dobré zkušenosti moji mamky s Pavlou s ubíráním váhy. Já naopak potreboval pribrat nekolik kil. Základem bylo zbavit se špatnych stravovacích návyku, tedy hlavne jídel z polotovaru, bílého pečiva, slazenych a dalších nezdravych potravin a nahradit je kvalitou. Vše probíhalo postupne a s pripomínkami a doporučeními od Pavly slo vše v pohode. Za tri mesíce jsem na tom byl o 10kg lepe, než na začátku. Moc dekuji.

Jitka, 46 let
2 měsíce koučinku

O Pavlince jsem se dověděla z více zdrojů jako je internet, kamarádky dokonce i od rodiny a jejich kamarádů. Chtěla jsem zchudnou pár kilo ale nevěděla jsem jak abych potom nenabrala ještě víc než jsem vážila. Spolupráce s Pavlínkou byla skvělá, prakticky pořád trvá. Kdykoli potřebuji něco upřesnit nebo poradit bez váhání odpoví na mou SMS. Při naší spolupráci mě překvapilo jak je příprava jídla jednoduchá. Jen poskládat správné suroviny a chudnete, nejste hadem a co nejvíc NEMLSÁTE. Změna jídelníčku přinesla kýženou odměnu. Mám více energie, nejsem tolik unavená. Zchudla jsem zatím 8kg, syn 14kg je mladší . Ten se navíc zbavil chronické celoroční rýmy. Nadále vařím tak jak mě Pavlínka naučila a asi už vařit jinak nebudu.

Štefan, 49 let
2 měsíce koučinku

Pracuji jako obchoďák a většinu času pracovního dne strávím za volantem (7-10h). Cítil jsem se unavený, večer po návratu z cest nedojezený. Můj denní režim stravování byl jedna velká improvizace, káva se sušenkou, fast food, párek na benzínce, občas hotovky v restauraci. Pavla mi pomohla změnit návyky a myšlení. Po roce naší spolupráce mám ve stravování zaběhnutý řád, nehladovím, vůči fast foodum jsem se stal imunním, neschází mi ranní sušenka ke kávě ani párek v rohlíku. Už nehladovím, tak jako dříve. Schodil jsem na váze 11kg, večer mne nehoní mlsná, ráno se nebudím s pocitem prázdného bolavého žaludku a jsem FIT.

Elen, 46 let
1 měsíc koučinku

Přejete si mit radost z vařeni? Je pro Vás důležité mit jidlo připravené rychle?Chcete se cítit skvěle, sundat nějaké to kilo... a být zdravá.To všechno a ještě mnohem vic vás nauči skvělá žena, maminka, trenérka, spisovatelka a zejména profesionál ve svém oboru. Pavla. Vyzkoušejte na vlastní "tělo". Ja už jsem vyzkoušela může na 100% Pavlu doporučit.

Milan, 58 let
dlouhodobá spolupráce

Několik let jsem zkoušel různé diety a hladovky a "zaručené" návody jak zhubnout a vždy to končilo tím, že trochu se to dařilo, ale nikdy to nemělo dlouhého trvání. Tělesná váha pořád kolísala mezi 115 až 120 kilogramy, což bylo k mé výšce 176cm neodpovídající. Přidávaly se k tomu různé nemoci jako vysoký krevní tlak, cukrovka, a nebo nebo jsem byl díky zhoršeným jaterním testům permanentně unaven. O mých problémech jsem si postěžoval mé známe a ona mi vyprávěla, že shodou okolností se zrovna se o hubnutí bavila s jejími velmi dobrými přáteli, kteří asi měsíc dodržují jakousi dietu, kde mohou jíst skoro všechno co chtějí a mají úžasné výsledky. Jen je prý potřeba si jídlo dokonale poskládat, nic víc. Neváhal jsem a zavolal na telefonní číslo, které jsem si od nich vyžádal. Další postup byl rychlý, nad ničím jsem nepřemýšlel, nic jsem si neprověřoval a jen jsem byl přesvědčen, že když to jde u nich, tak proč by to nemělo jít i u mne. Zpočátku jsem skoro ani nevěděl kdo mně trénuje a radí , kam vlastně fotky jídel posílám, s kým si dopisuju a svěřuju a tak....a po třech týdnech se dostavily první úspěchy ...váha šla, fakt, pomalu dolů, zlepšoval se krevní tlak a snižovaly se i hodnoty u cukru. Asi po třech měsících váha klesla o více jak deset kilo a únava skoro úplně zmizela. V současné době to je již sedmý měsíc, co se snažím dodržovat tyto pravidla a jsem nadmíru spokojen. Během té doby, co jsem přistoupil na pravidla této hry, tak jsem nezaznamenal něco, co by mě nevyhovovalo, no a pokud se mě někdo zeptá, jak jsem to dokázal, tak odpovídám, že jím vše co mám rád, nijak se neomezuju, navíc co rád nemám, to jíst nemusím a ...... zpravidla vezmu si do jedné ruky steak do druhé tlačenku, lehnu si na gauč a hubnu. :)))) Poslední měsíc jsem začal jezdit i na kole.

Iva, 37 let
těhotenská cukrovka

Pavlu sleduji již rok na FB a webu, její práce a způsob podání informací mi přišly logické, smysluplné. Pak mi při třetím těhotenství byla diagnostikována těhotenská cukrovka. V první chvíli šok, panika, jak to zvládnu. Ihned jsem Pavlu kontaktovala a lépe jsem se rozhodnout nemohla. I přes pracovní vytížení se mě hned první den ujala, vše vysvětlila, uklidnila, dala celou škálu typů na vhodná jídla, proč, kdy co mám jíst. Je mi oporou každý den, obratem reaguje na dotazy, které vyvstanou. Hodnoty mám od samého začátku ukázkové a při kontrolách v dia poradně slyším pouze a jen chválu. Cítím se dobře a to upřímně jen díky její pomoci.

Tereza, 35 let
dlouhodobá spolupráce

Dostala jsem takovou otázku, jak to bylo před (hubnutim) a jak je to teď? No, jak začít. Začátky jsou vždy těžké, to je jasný, ale když si člověk připadá jak dýně a uvědomí si, že každý pohyb je pro něho těžší a těžší, a že i zdravotní potíže přicházejí (pálení žáhy bylo každý večer), lidi okolo se dívají nebo spíš už nedivaji radši, tak bylo na čase říct a dost!!! Takhle už se cítit a vypadat nechci!!!! A v tu chvíli jsi mi nabidla pomoc ty Pavli (moc si toho vážím), první chvíli jsem byla na pochybách, ale pak jsem díky tvému povzbuzení a víře, že to zvládnu, do toho šla na plno a to byl ten nejlepší krok. Kolikrát jsem si říkala, že je mi blbé tě pořád otravovat a ptát se (kolikrat na stejné věci dokola). Ale byla jsi tu vždy pro mě a to mi dodavalo to, že to zvládnu. A poděkování samozřejmě platí i mému manželovi který mě neuvěřitelně podporoval. Pomalu jsem si zvykala na úplně jiný režim a zjišťovala, že je to prostě fajn, začala jsem jist zeleninu, kterou jsem předtím fakt nemusela a najednou jo, mňam. A začala jsem cvičit, to mě začalo bavit tak, že už si to bez toho neumim představit. No a teď? Cítím se skvěle, jsem se sebou spokojená, hlavně po psychické stránce, zase se mi vratilo sebevědomí a i po fyzické stránce jsem na tom skvěle. A to vše díky tvé pomoci. Jsem ti za to moc vděčná, svou práci děláš fakt skvěle, jen tak dál!

Vendula, 37 let
4 měsíce koučinku

Ahoj Pájo, posílám mou proměnu za 2 měsíce. Chci Ti strašně moc poděkovat, a to hned 3x:1) Za tuto dobu jsem zhubla to, co jsem myslela, že budu hubnou mnohem delší dobu a cítím se plná energie.2) Ale není to jen o hubnutí. Chtěla jsem se hlavně naučit jíst zdravá jídla a zbavit se své opravdu obrovské závislosti na sladkém. Díky Tvé každodenní pomoci, radám a inspiraci, se mi to daří a hlavně, což je nejdůležitější, mne to baví! Ještě jsem nestihla vyzkoušet tolik Tvých receptů, takže mám stále z čeho čerpat! 3) A co mne těší do třetice? To, že nejedu žádný aktuálně moderní výživový styl/dietu, že se v jídle neomezuji. Prostě teď jím, mnohem větší porce výborného a hlavně opravdového jídla. Ještě jednou díky za opravdu individuální a každodenní podoporu!

Veronika, 29 let
dlouhodobá spolupráce

Ahoj Pavli, především bych Ti chtěla moc poděkovat za nakopnutí, co se stravy týče a již brzy přidáme i pohyb, který byl z důvodu nemoci nemožný.Než jsem Tě poznala byly mé pokusy naprosto marné a o ničem, nikdy jsem u ničeho nevydržela déle jak týden. Co jsem Tě poznala a ukázala si mi správný směr se držím už 2 měsíce.. Vidím výsledky, neskutečně mě to baví a jedu dál!!!Ráda bych se o své výsledky podělila s ostatními tak Ti posílám srovnávací fotky S klidným srdcem můžu říct, že tě můžu naprosto všem doporučit už jen z toho důvodu, že jsi tu pro mě kdykoliv já potřebuji a seš neskutečně ochotná mi poradit třeba i o půlnoci a tvoje trpělivost, kdy Ti posílám každý den třeba i 5 fotek a 10 dotazů je neskutečná!!!Děkuji moc!!!

Týnka, 12 let
rady na dálku přes sítě

Dobrý den, omlouvám se že vám pisu takhle ráno ale chci vám poděkovat. Protože kvůli vám jsme si odinstalovala Kaloricke tabulky což bylo hodně důležité. Neříkám že začít používat je byla chyba. Nic v životě není chyba a má to svůj smysl. Poznala jsem zase něco nového....prostě taková životní výzva. Dekuju vám za všechno co jste mi řekla. Včera jsem totiž zjistila že jsem asi ještě před 3mi měsíci byla pár měsíců anorektička. Koukla jsem se totiž před několika týdny do tabulek jenom tak, se kouknout co jsem tak jedla. A fakt děsně málo A navíc normalni člověk by naházel jídlo z okna. Třeba mi mamka dala ať sním nektarinku nebo nějaké pečivo s pomazankou a já jsem to radši vyhodila z okna prootze jsem to už,,nemohla'' sníst. Pak jsem to vždycky šla pozbirat a vyhodit aby to nikdo nepoznal Prostě dekuju vám ze jste mi pomohla se dostat z toho období kdy jsem asi byla anorektička, pak jsem zase se neměla ráda kvůli tomu ze jsem toho možná jedla zas trochu víc a teď jsem (konečně )...Šťastná ! Mám se ráda občas si dám nějakou nezdravost ale fakt jen občas. Hlavní je u mě snídaně kterou si vždycky vyzdobim ze to je tak krásné obědy děla mamka a já ji věřím ze nedělá nic úplně nezdravé. A večeře jsou hodně ruzne....svačinky taky Ale konečně se mám ráda a uvědomila jsem si spoustu věci.....

Chtěli byste se cítit líp, jen zatím nevíte, jak na to?

Přihlašte se k odběru foodsletteru. Jedenkrát měsíčně vám pošlu užitečný tip.

Skvělé! Cesta za dobrým pocitem může začít.
Ups, někde se stala chybka. Zkuste to prosím znovu.
Mail v bezpečí. Žádný spam.