Nutriční plán

Nutriční plán vypracovávám na základě vámi vyplněného podrobného dotazníku tak, aby byl v souladu s vaším denním, pracovním a rodinným životem. Respektuji vaše oblíbené potraviny a věci, které naopak rádi nejíte. Nejsem zastáncem radikálních změn, volím cestu v souladu s vaší povahou, cílem a nezbytnými zásadami pro prevenci a zdraví.

Plán je spíše inspirace, odrazový nebo záchytný můstek, plný receptů, rad a rozboru vašich dosavadních stravovacích chyb. Nevypracuji vám konkrétní jídelníček den po dni včetně gramáže a kalorických hodnot. Jídla vážit určitě nemusíte, nemusíte ani počítat kalorie. Budete jíst to, na co máte zrovna chuť a bude to v souladu se zdravým talířem.

Počítat a vážit jídlo je spíše stresující a tak trošku zbytečné, už jen z toho pohledu, že údaje v kalorických tabulkách a na etiketách mohou mít v průměru odchylku o 20% a to je podle mě dost. Více informací o kaloriích naleznete zde.

Nutriční plán je velice podrobný. I přesto ho pak s vámi detailně rozeberu po telefonu, který je součástí mých služeb, abych si byla jistá, že všemu rozumíte.