Moje práce

24.02.2020

K výživě přistupuji jako k velice účinné prevenci všech civilizačních chorob a zdravotních problémů. Zakládám si na individuální spolupráci a vedení - koučinku, s důrazem na edukaci. Jde mi o to naučit vás správně jíst. Nepropaguji žádné diety ani výživové směry. Myslím si, že každému vyhovuje něco jiného. Jak z pohledu prevence, zdraví, tak i redukce váhy. A proto nelze univerzální rady, které jsou všude kolem nás, brát jako jedinou šablonu platnou pro všechny. Po spolupráci se mnou budete vědět, co a kdy jíst, ucítíte svobodu v jídle, spoustu energie, odstraníte únavu a další případné zdravotní problémy.

Ve spolupráci se mnou vám nabízím:

Co si pod pojmem edukační koučink můžete představit?

Kromě nutričního plánu dělaného na míru vás čeká po určitou, dopředu dohodnutou dobu odborné vedení, vysvětlování, kontrola a motivace.

Edukační nutriční koučink zahrnuje:

  • Vyplnění podrobného dotazníku on-line
  • Nutriční plán a pohybové doporučení na míru s ohledem na váš denní režim, aktivity a životní styl, včetně rozboru dosavadních stravovacích návyků a chyb. Doba přípravy je 7-14 dnů.
  • Telefonická konzultace na základě vašeho dotazníku a nového stravovacího plánu (cca 30-60 minut)
  • Edukační nutriční koučink po stanovenou dobu, tj. každodenní on-line komunikace, kontrola, korekce a motivace
  • 1x týdně telefonát
  • Závěrečná rekapitulace, měření, zhodnocení a doporučení

V současné době se nemohu plně věnovat osobním tréninkům, pokud se ale domluvíme, spolupráce bude opět individuální. Nejdříve vás čeká zdravotní diagnostika a vyhodnocení vašeho aktuálního zdravotního a výkonnostního stavu. Poté vás naučím správně dýchat, zaměříme se na zdravé držení těla a funkční postavení kloubů, na aktivaci důležitých svalů potřebných k tomu, aby vaše tělo fungovalo tak, jak má, bez rizika poranění, bolestí a opotřebení ve vašem běžném denním režimu.

Mějte na paměti, že sport není trestem za to, co jsme snědli, ale oslavou, co naše tělo dokáže.