Audiolekce minikurzu

Vyzkoušeli jste už spoustu diet, výživových směrů a restrikcí ohledně zdravého životního stylu a hubnutí? Nedokázali jste si výsledky trvale udržet? A začínáte pokaždé nanovo? Není to vaše chyba. Je to proto, že přísné diety a restrikce jsou dlouhodobě neudržitelné. S našim kurzem Jídlotopis v praxi nebudete trpět hlady ani pocitem omezování. Kurz vás naučí, jak přirozeně hubnout a dosáhnou své optimální hmotnosti, a jak si váhu dlouhodobě udržet. Především díky tomu, že vás učíme samostatnosti. Nabízíme vám 7 úvodních audií minikurzu, abyste získali jasnější představu o kurzu hubnutí Jídlotopis v praxi. 

Audiolekce 1

Audiolekce 2

Audiolekce 3

Audiolekce 4

Audiolekce 5

Audiolekce 6Audiolekce 7

Ukázka tréninku na domácí cvičení kurzu Jídlotopis v praxi

Tyto tréninky jsou vhodné:

  • pro začátečníky

  • pro lidi, co začínají cvičit po delší pauze,

  • pro ty, kteří mají při cvičení bolesti zad, kloubů apod.

Tréninky nejsou kondiční ani výkonnostní. Na ty vás právě připraví. Vím, že řada z vás se chce při cvičení potit, sedřít se z kůže. Vím, že dokážete začít s plankem / prknem, s dřepy s výskokem, s angličáky apod. Ale u správného cvičení nejde o to, co dokážete, ale jak to dokážete, a kam vás trénink posune. Jestli k dobře zpevněnému funkčnímu tělu nebo k bolestem a imobilitě. Když tělo na daný cvik není připravené, převezmou to svaly, které to zvládnou, které jsou hyperaktivní. Nikoli ty, které ke správnému provedení potřebujete teprve zpevnit a zaktivovat. Bez vybudování těchto svalů, můžete ty velké posilovat, jak chcete, ale k trvajícímu výsledku se nikdy nedoberte.

To je stejné, jako byste chtěli stavět dům a začali byste od střechy. Střechu postavit zvládnete, ale stěny a základy pak už ne.

Když chcete pevné zdravé tělo, musíte začít od základu nikoli od nejtěžšího nebo nelogického.

krátký kruhový trénink varianta bez instrukcí

krátký kruhový trénink varianta s  instrukcemi

Příklady denního jídelníčku z kurzu Jídlotopis v praxi

Jídelníček je sestavený z naší dlouholeté zkušenosti z individuálních koučinků s klienty. Je založený na pestrosti, vyváženosti a jednoduchosti. U receptů jsou i varianty použití různých druhů surovin. Většina jídel se dá připravit do 30 minut, časově náročnější recepty jsou doporučovány na víkendy. Všechna jídla jsou vhodná jak pro jednotlivce, tak i pro celou rodinu. 

1. den

2. den

3. den

Ukázka receptů z kurzu Jídlotopis v praxi

Snídaně

Každý den máte na výběr slanou nebo sladkou variantu snídaně. 

Oběd

Každý oběd obsahuje sacharidy, tuky, bílkoviny v ideálním poměru. 

Večeře

Střídají se recepty jednoduchých teplých i studených jídel. 

Chci si objednat kurz Jídlotopis v praxi